.

.

Д-Р Бетри 10 Пакет Едисон Светилки, Јасни Замена Светилки, ST38 Стакло Ноќни Светилки, 7 Вати C7/E12 Завртка База За Внатрешен Надворешен Двор Стринг Светла

Д-Р Бетри 10 Пакет Едисон Светилки, Јасни Замена Светилки, ST38 Стакло Ноќни Светилки, 7 Вати C7/E12 Завртка База За Внатрешен Надворешен

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Влезен Напон : 120v Сијалица Материјал : Стакло. Животен Век На Сијалицата : 1500 Часа. Температура на бојата : 2700К. Тип На Сијалица : блескаво. Вкупен Број На Светилки : 10 Светилки. ?Стаклени Светилки Одговара Приклучок : C7 / E12 / 12mm Дијаметар Помали Канделабри база,стапка 120 V / 7 W. Водоотпорен Затемнување Гроздобер светилки За, двор, свадба, партија светлина жици. ?ЗАТЕМНЕТО : Јасни Светилки Едисон ќе бидат совршени светла за декорација за вашата градина, двор и тераса на балкон, уживајте во гроздобер атмосфера. ?ВОДООТПОРЕН&ИЗВОНРЕДНОСТ : УЛ Сертифициран ЗА Внатрешна И Надворешна Употреба IP44 водоотпорен.Секоја сијалица е вметната во сопствената преграда за да се спречи пукање.Ние сме посветени на 100% задоволство на клиентите. ?НАД ИЗВОРОТ НА СВЕТЛИНА : Проѕирните стаклени светилки ја одржуваат безбедноста килибарниот сјај фрли 2700к топло бело осветлување и Оценето 3000 часа.

Други карактеристики

Најдобри понуди