.

.

SagmCo 12Packs MR16 LED Сијалица 50W Еквивалент, AC/DC 12V, 40 Степен, GU5. 3 База, 5W 500 Lumens LED Рефлектор Сијалица, Совршен За Песна И Дома Осветлување, Не-Затемнување

SagmCo 12Packs MR16 LED Сијалица 50W Еквивалент, AC/DC 12V, 40 Степен, GU5. 3 База, 5W 500 Lumens LED Рефлектор Сијалица, Совршен

DEN 287.84

Количина на стоки
Тековен

12 V AC / DC Лесен За инсталирање, само приклучете и репродуцирајте,активиран до целосна осветленост без одлагање 40 Степен Агол Зрак.000+ Часови Животен Век. Алуминиумско И Пластично тело. 3 Би-Пински База. БЕЗ треперење,БЕЗ зуење,без лош сјај,БЕЗ УВ,без топлина, создавајќи здравје и пријатна визуелна. Лесен за инсталирање, само приклучете и играјте, претпочитан од повеќето изведувачи и електричари. 5w заменете 50w халогена сијалица еквивалент, зачувајте ја сметката за електрична енергија. Термопластичен + алуминиумски материјал со висока дисипација на топлина. € Заштеда на енергија : mr16 led сијалиците заменуваат 50w халогена сијалица еквивалент, заштедете ја сметката за електрична енергија повеќе од 90%,Лесна за инсталирање, само приклучете и играјте, претпочитана од повеќето изведувачи и електричари. ● Здрава и удобна : НАШАТА СИЈАЛИЦА ПРЕДВОДЕНА ОД МР16, БЕЗ треперење,БЕЗ зуење,без лош отсјај,БЕЗ УВ,без топлина, создавајќи здравствен и пријатен визуелен изглед. ● Издржлив и Сигурен : со очекуван животен век од 40. Буле И Зелена Сијалица Mr16 Led Совршена За дневна соба, кујна,ресторан, патека, вдлабнато осветлување, Пејзаж на Отворено до осветлен двор во дворот, дрвја за тревници.

Други карактеристики

Најдобри понуди