.

.

Заменска батерија компатибилна за PSP7501 дуо, PSP7501 дуо батерија

Заменска батерија компатибилна за PSP7501 дуо, PSP7501 дуо батерија

DEN 1446.40

Количина на стоки
Тековен

Број на дел од батеријата : PSP7501 Дуо Совршено за дуо PSP7501. Иста големина како оригиналот. Тип : Li-Ion, стапка : 8.74 Wh, напон : 3.8 V, капацитет : 2300m Ah. Димензии : x x mm, тежина : 100. Ние нудиме 2 години услуга по продажбата. Ако имате какви било прашања, ве молиме испратете ни е -пошта. Ние одговараме за 24 часа. - Fit модели : PSP7501 Дуо - Броеви на дел од батеријата : Совети за дуо PSP7501 Пред купување Ве молиме проверете дали вашиот уред е вклучен во моделите FIT или бројот на делот за батеријата е вклучен во броевите на делот за батеријата.

Други карактеристики

Најдобри понуди