.

.

Мажи за тренерки Мажи обичен долг ракав кардиган качулка 2 парчиња панталони за џемпери поставени хип -хоп улична облека сет

Мажи за тренерки Мажи обичен долг ракав кардиган качулка 2 парчиња панталони за џемпери поставени хип -хоп улична облека сет

DEN 1004.32

Количина на стоки
Тековен

60% памук, 40% полиестер Затворање на патент. Материјал за миење. Материјал : Полиестер и памук.Син-пријателски и мека ткаенина. Нега на облека : Машинско миење, не изложувајте на сонце. Стил : Целосна патека за патеки, ребрести манжетни и полите. Sweatpant со затворање на влечење, еластична лента за половината, добро шиење. Дизајнот е класичен, а спротивставениот дизајн на бојата може лесно да одговара на вашата гардероба за да создаде разни изглед. Повод : Костумот за спортска облека Pullover е многу погоден за вежбање во теретана, обука, кампување, џогирање, патување, риболов, пешачење, спорт, клуб или носење дома. Исто така е идеален подарок за татко, син, момче и пријатели. Машка пролетна есенска качулка, панталони за џемпери, две парчиња, обични тренерки пулвер, џемпери за џемпери, мажи, поставени парчиња полу -патент џемпер тренд памук пот, џемпери, фитнес џогирање спортска облека, спортски поставувани качулки јакни, џемци за кардиган кардиган камуфлажа за зимски златен качулки со преголема топла спортска облека.

Други карактеристики

Најдобри понуди