.

.

Пиокни Бебе Краток Ракав Симпатична Ромпер Боди Летна Облека Облека Црна

Пиокни Бебе Краток Ракав Симпатична Ромпер Боди Летна Облека Облека Црна

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

100% памук Затворање на копчето. Машинско Перење. Материјал : 100% Памук,Мек И Удобен За Бебе, Убав За Кожата. Погоден : 0-24 Месеци Девојче Момче, Лесна Нега За Перење : Рачно Или Машинско Перење И Сушење. Симпатична Облека Одлична За Секојдневна,Дневна, Забава Или Фотосесија,Исто Така Одлична Идеја За Бебе Во Заминување,Најдобар Унисекс Подарок За Туширање За Бебиња,Подарок За Роденден. Карактеристики : 3 Копчиња На Дното.Можете Брзо Да Го Вклучите Копчето Кога Менувате Пелени За Бебиња. Совршен за подарок за туш за бебиња, подарок за 1 роденден, фотосесија или летна облека. Органската Памучна Ткаенина Од 100 Проценти Е Нешто За Што Можете Да Се Чувствувате Добро. Ќе Имате Мир На Умот Знаејќи Дека Правите Паметен Избор За Вашето Бебе И Планетата. Различни Стилови На Ромперс Комбинезон Дизајн Го Прават Вашето Бебе Попривлечно И Поубаво,. Сигурен Сум Дека Вашето Бебе ќе Биде Задоволно.

Други карактеристики

Најдобри понуди