.

.

Тежински плочи за стандардна мрена, цврсто леано железо, тегови за тренинзи за сила, кревање тегови, боди -билдинг, CrossFit разни големини 5lb, 10lb, 25lb, 35lb и 45lb се достапни з

Тежински плочи за стандардна мрена, цврсто леано железо, тегови за тренинзи за сила, кревање тегови, боди -билдинг, CrossFit разни големини

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Етикетирани во lb за лесно препознавање Плочите со тежина можат да се користат за извршување на вежби за зајакнување на мускулите и обука за издржливост. Овие олимписки тежини прават исклучителен додаток на рутините за кревање тежина. Му овозможува на корисникот безбедно да ја крене и вчита тежината на шипката и друга опрема. Pacakge вклучувајќи : 2 * 5 lb плочи, вкупно 10 lb. Цврст и ултра трајно : Направено од тешки леано железо со 2 инчи дупка и финиш на емајл за да се обезбеди трајна, сигурна тежина што ќе трае низ вежбање со цврсти. Универзална и разноврсна : Поставување на стандардни олимписки шипки и плочи за тежини со 2-инчен дупка. Може да се користи за обука на вежби за сила на мускулите и обука за издржливост и за зголемување на флексибилноста и рамнотежата, плочата со една тежина е исто така одлична за загревање. Удобно и удобно : Секоја плоча има 3 дупки за зафат со ленти на нив за лесен и безбеден зафат при вчитување и истовар на тежините. Етикетирани во lb за лесно препознавање. Различни тежини : Изберете од најразлични наши достапни тегови за да ја пронајдете комбинацијата на тежина што најдобро одговара на вашите потреби! Достапно во пар од 5 фунти, пар од 10 фунти, пар од 25 фунти, сингл од 35 фунти, сингл од 45 фунти. Pacakge вклучувајќи : 2 * 5 lb плочи, вкупно 10 lb. Цврст и ултра трајно : Направено од тешки леано железо со 2 инчи дупка и финиш на емајл за да се обезбеди трајна, сигурна тежина што ќе трае низ вежбање со цврсти. Универзална и разноврсна : Поставување на стандардни олимписки шипки и плочи за тежини со 2-инчен дупка. Може да се користи за обука на вежби за сила на мускулите и обука за издржливост и за зголемување на флексибилноста и рамнотежата, плочата со една тежина е исто така одлична за загревање.

Други карактеристики

Најдобри понуди