.

.

Преку-граничен фудбалски тренинг на саксдс, фудбалски фудбал, помошни ленти, деца, возрасни кои играат топка за обука на топка опрема

Преку-граничен фудбалски тренинг на саксдс, фудбалски фудбал, помошни ленти, деца, возрасни кои играат топка за обука на топка опрема

DEN 1302.40

Количина на стоки
Тековен

Зачувајте мода, без закопчиња, без повредени раце Модерни и хуманизирани, зелени и еколошки, издржливи. Комплетни спецификации. Удобно за употреба. Широко користено. Зачувајте мода, без закопчиња, без повредени раце. Модерни и хуманизирани, зелени и еколошки, издржливи. Комплетни спецификации. Удобно за употреба. Широко користено. Материјал : Нуркачки крпингин : hejеџијангспецификации : применливо за фудбал, одбојка 3#, 4#, 5#применливо сценарио : Движење за корпи за нозе : Нов четири-клип печатен Ballcolor : Класичен термин за жолти линии : Нов пет-star-star-star-star star-star star-star starcolor : Classic : Classic : Classic : Classic : Classic : Classic : Classic Yellowолта засилена Edging Color : Четири-клав Сите црни стилови : Платница со пет-клав сите црни стилови на низводно платформа : Главна платформа за низводно : Wishmain низводно платформи : Aliexpressmain низводно платформа : Независна област за продажба на станица : Површина за продажба на Јужна Америка : Продажба на продажба на Југоисточна Асиамаин : Област за продажба на Северна Америка : Северо -источна АСИАМАИН ПРОДАБА : Блискиот исток.

Други карактеристики

Најдобри понуди