.

.

Roysmart пондерирана вежба за фитнес за возрасни, 8 одделенија што може да се одвои за вежбање, преносен мек прилагодлив спортски обрач за губење на тежината, фитнес

Roysmart пондерирана вежба за фитнес за возрасни, 8 одделенија што може да се одвои за вежбање, преносен мек прилагодлив спортски

DEN 255.84

Количина на стоки
Тековен

【Надградба на стабилна цевка од не'рѓосувачки челик】 Материјалот на овој обрач за вежбање е безбеден и издржлив, внатрешниот круг е изработен од не'рѓосувачки челик Меката пена совршено одговара на половината додека вежбате и обезбедува ефикасен притисок на масажа на половината без да се повреди или прекумерна болка. 【Согорувањето на маснотиите согорува телесна маст, постигнува фитнес и губење на ефектот на тежината. Исто така, помага во обука на колковите, нозете и раката, да ве натера да се поткрепи и да биде фиттер. 【Лесно за инсталирање и носење】 Нашиот пондерирана вежба за вежбање за возрасни доаѓа со 8 оддели за одвојување, одвојување и лесен за склопување, можете да ја прилагодите големината од 6 до 8 секции според вашата бројка. Одлична пондерирана вежба за вежбање и фитнес јаже за вежбање и лесно да се складира и е погодно да се однесе на игралиште, градина, тревник, плажа, салата, патување или други. 【Прилагодлива тежина】 Нашите фитнес обрачи околу 2,6 килограми и дијаметар 34 инчи. Металната цевка е шуплива цевка, а тежината може да се прилагоди слободно. Пондерирани предмети како што се зрна ориз, песок, мали топки, итн. Може да се додадат во челичната цевка, а горната тежина на тежината се одредува со товарот. Пондерираните обрачи е идеален избор за почетници на професионалци. 【Уживање во фитнес забава】 Со обрач за вежбање, можете да го затегнете стомакот, задникот, рацете и да ги обликувате вашите шармантни криви со исклучителна забава, велејќи збогум на здодевната и тврда јадро. Одличен начин да се забавувате и да усвоите здрав начин на живот. Одлична услуга, достојна за ваша сопственост!. 【Надградба на стабилна цевка од не'рѓосувачки челик】 Материјалот на овој обрач за вежбање е безбеден и издржлив, внатрешниот круг е изработен од не'рѓосувачки челик. Меката пена совршено одговара на половината додека вежбате и обезбедува ефикасен притисок на масажа на половината без да се повреди или прекумерна болка. 【Согорувањето на маснотиите согорува телесна маст, постигнува фитнес и губење на ефектот на тежината. Исто така, помага во обука на колковите, нозете и раката, да ве натера да се поткрепи и да биде фиттер.

Други карактеристики

Најдобри понуди