.

.

Mgwye маица спортска есенска крива изложена папочна јога фитнес брзо сушење тенки лабави жени со долги ракави

Mgwye маица спортска есенска крива изложена папочна јога фитнес брзо сушење тенки лабави жени со долги ракави

DEN 355.20

Количина на стоки
Тековен

Анти-пилинг, анти-смарт, анти-брчки, порозна Прилагодена да одговара и да ја истакне вашата совршена фигура. Ткаенината е лесна и дише, удобна и мека, а не гледана. Лабава и не тесна, лесна за облекување и полетување. Светла и младешка. Анти-пилинг, анти-смарт, анти-брчки, порозна. Прилагодена да одговара и да ја истакне вашата совршена фигура. Ткаенината е лесна и дише, удобна и мека, а не гледана. Лабава и не тесна, лесна за облекување и полетување. Светла и младешка. Опис на производот : Анти-пилинг, анти-смарт, анти-брчки, порост, за да се вклопи и да ја истакне вашата совршена фигуретска ткаенина е лесна и дише, удобна и мека, а не гледана и не е тесна, лесна за облекување и преземање на офрајт и младински производи Parametersmaterial : Fiber Color : Purple, Golden Yellowsize : Како што е прикажано како што може да се примени сезона : Пролет, лето, есен и зимско примена сценарија : Јога, фитнес, трчање, итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди