.

.

Нордиска кревање слем топка 45 lb пакет со wallидна топка 20 lb

Нордиска кревање слем топка 45 lb пакет со wallидна топка 20 lb

DEN 905.60

Количина на стоки
Тековен

Слем топка што апсорбира големо влијание - неговата трајна структура е изградена за да издржи повторено фрлање Дизајн на пукање-Нашите слем топки имаат подебели школки од другите, тестирани со капки и можат да заземат хит без да издуваат. Wallидна топка што ќе трае - нашата wallидна топка има повеќе слоеви засилени преку шиење на јачина на цвест од 1000 фунти, обезбедувајќи голема апсорпција на влијанието, без разлика колку пати ќе ја фрлите на идот. Дизајн на отпорен на пукање - Нашите слем топки има траен дизајн за да се заштити од испади. Јачината на материјалот беше тестирана со испуштање на топката од висина од 50 метри. Слем топка што апсорбира големо влијание - неговата трајна структура е изградена за да издржи повторено фрлање. Дизајн на пукање-Нашите слем топки имаат подебели школки од другите, тестирани со капки и можат да заземат хит без да издуваат. Wallидна топка што ќе трае - нашата wallидна топка има повеќе слоеви засилени преку шиење на јачина на цвест од 1000 фунти, обезбедувајќи голема апсорпција на влијанието, без разлика колку пати ќе ја фрлите на идот.

Други карактеристики

Најдобри понуди