.

.

Азееда 2 х Летечките Птици Кружат Микрофибер Леќи/Очила За Чистење Крпи

Азееда 2 х Летечките Птици Кружат Микрофибер Леќи/Очила За Чистење Крпи

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Меки крпи за леќи од микрофибер отпечатени од едната страна Лесен и пренослив за да можете без напор да ја отстраните прашината и ознаките насекаде. Идеален за таблети, телефони, очила, очила за сонце, лаптопи, леќи за камера, паметни Телевизори и двоглед. Големина : 180мм х 150мм. Меки крпи за леќи од микрофибер отпечатени од едната страна. Лесен и пренослив за да можете без напор да ја отстраните прашината и ознаките насекаде. Идеален за таблети, телефони, очила, очила за сонце, лаптопи, леќи за камера, паметни Телевизори и двоглед. Големина : 180мм х 150мм. Без напор отстранете ја прашината, дамките и отпечатоците од прсти со ова пакување од 2 крпи од микрофибер. Печатени со брилијантен дизајн од едната страна, овие практични додатоци изгледаат одлично и ги одржуваат вашите најскапоцени предмети да изгледаат добро како нови! Нивниот лесен материјал лесно се преклопува во чаши и џебови за да можете да ги користите секогаш кога одите.

Други карактеристики

Најдобри понуди