.

.

Новика со повеќебојни градски пејзаж слики на импресионистичките слики од Гватемала „шарми“

Новика со повеќебојни градски пејзаж слики на импресионистичките слики од Гватемала „шарми“

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Големина : 12 "H x 16" W x 0,6 "D автентично : оригинален занаетчиски рачно изработен производ за фер трговија. Сертифициран : Доаѓа со официјална картичка за приказни на Новика, сертифицирање на квалитет и автентичност. Исклучителен занаетчиски квалитет од градоначалникот на Еди - направен со грижа за грижа да бидат богатства за наредните години. Информации за производот : масло на платно.

Други карактеристики

Најдобри понуди