.

.

Алоха од Хавајските острови - Северен брег Кауаи Хаваи - Гроздобер хавајски постер за патување од Рик Шарп - мајстор за уметност принт 12in x 18in

Алоха од Хавајските острови - Северен брег Кауаи Хаваи - Гроздобер хавајски постер за патување од Рик Шарп - мајстор за уметност принт

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

We use a Premium Eco-Friendly Paper - Forest Stewardship Council (FSC) certified by the Rainforest Alliance - Certified sourcing by Sustainable Forestry Initiative (SFI) - Made with Total Chlorine Free (TCF) and Elemental Chlorine Free (ECF) virgin fiber content - 10% пост-потрошувач-Процес на хлор без хлор (PCF) и влакна без лигнин-произведени под алкални (без киселина) услови за зголемена долговечност Светла бела супер мазна финиш обложена хартија. Залиха на хартија во тешка категорија - дебела 9 милји (216 GSM). Севкупна големина на печатење : 12in x 18in. Сликата исто така е достапна како ликовна уметност отпечатоци на тешка категорија мат хартија Премиум бамбус влакна сатен платно Премиум ориз хартија и природни ткаенини (свила - органско платно - и коноп). We use a Premium Eco-Friendly Paper - Forest Stewardship Council (FSC) certified by the Rainforest Alliance - Certified sourcing by Sustainable Forestry Initiative (SFI) - Made with Total Chlorine Free (TCF) and Elemental Chlorine Free (ECF) virgin fiber content - 10% пост-потрошувач-Процес на хлор без хлор (PCF) и влакна без лигнин-произведени под алкални (без киселина) услови за зголемена долговечност.

Други карактеристики

Најдобри понуди