.

.

Sonja Henie Norwegian Skater Skater & Star 1940 -тите ја позираше сцената 4x6

Sonja Henie Norwegian Skater Skater & Star 1940 -тите ја позираше сцената 4x6

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Бесплатна испорака на пошта од прва класа на сите наши производи! Фотографија од 4x6 инчи на сјајна вистинска фотографска хартија!. Совршен декор за вашиот дом, медиумска соба, студентски дом или канцеларија!. Филмскиот пазар 42 години во бизнисот со седиште во Калифорнија!. На пазарот на филмови имаме фотографска архива од светска класа посветена на класични филмови, телевизиски и филмски starsвезди од 1920 -тите наваму. Оваа ставка е фотографија од 4х6 инчи, која е отпечатена во фотографска лабораторија. Тоа не е печатење со инк -џет. Фотографијата е отпечатена на сјајна вистинска архивска фотографска хартија. Вашата фотографија од нашата архива ќе биде убаво претставена во кристално чиста торба со картонска поддршка спакувана во сопствен картонски плик за да се обезбеди безбедна испорака. Фотографиите од 4х6 инчи се одлични за собирање на еден куп омилени starsвезди и совршени за приказ на албуми.

Други карактеристики

Најдобри понуди