.

.

Krouterebs Spartan Warrior ако тие стојат зад вас метални калај знак ретро знак кујнски постер кафе -бар паб маж пештерска уметност новини плаки 8x6 инчи

Krouterebs Spartan Warrior ако тие стојат зад вас метални калај знак ретро знак кујнски постер кафе -бар паб маж пештерска уметност новини

DEN 143.84

Количина на стоки
Тековен

Материјал : калај/метал Големина : 15cmx20cm (6inch*8inch). Пред-дупчат дупки за лесно бесење. Прекрасно парче за додавање на вашиот бар, кафе или дома, најдобар подарок за пријател со бербер. Исто така погоден за студио, гаража со берберница и пештера Човек. Услуга за квалитет : Нашите производи се строго проверени, во меѓувреме, и ние поддржуваме поврат и поврат на размена на високо квалитетни услуги на клиентите. Функција на производи1. Предност нагласи : Ретро дизајн, висок квалитет, еколошки. Практичен дизајн : Пред-дупчат дупки за лесно бесење, совршени за широк спектар на употреба. Еко-пријателски материјал : направен од високо одделение материјали. Квалитетна услуга имате какви било прашања во врска со нашите производи или не ги сакате, ве молиме слободно контактирајте со нас. Doе дадеме се од себе за да ви помогнеме. Ова е знак за калај метал, има ефект на 'рѓа. Производот е намерно потресен, со ретро ефект, а не' рѓосан.

Други карактеристики

Најдобри понуди