.

.

Цртан свет Светски Пандора срца Xerxes крши дома декор аниме јапонски постер wallиден свиток

Цртан свет Светски Пандора срца Xerxes крши дома декор аниме јапонски постер wallиден свиток

DEN 192.00

Количина на стоки
Тековен

Аниме постер и постер за филмска starвезда Виси? Додатоци? Не се? Не? Вклучени. Од сите видови на анимација. Висок квалитет и издржлива ткаенина (многу подобра од обичниот постер). Висок квалитет, совршен подарок за fansубители на аниме или украсете го вашиот wallид и направете ја вашата соба уникатна. is_customized : yesbrand name : home decor animeframe : notechnics : spray paintingcalligraphy and painting size : 60x80original : noframe mode : scroll paintingsubjects : cartoonmedium : oilshape : rectanglestyle : japan styleform : separatematerial : canvascalligraphy and painting type : canvas paintingtype : printedsupport base : canvasmodel number : 80x60cmpattern : Cartoonpackage Тежина : 0,500kg (1,10lb.) Големина на пакетот : 20см x 10cm x 15cm (7,87in x 3,94in x 5,91in).

Други карактеристики

Најдобри понуди