.

.

Outus 9 парчиња ботанички растителни wallидни уметности, црни бели растенија Апстрактни цвеќиња минималистички цвеќиња wallидни декор за бања кујнски wallид декор слики, н

Outus 9 парчиња ботанички растителни wallидни уметности, црни бели растенија Апстрактни цвеќиња минималистички цвеќиња wallидни

DEN 143.84

Количина на стоки
Тековен

Прекрасна wallидна уметност за домашен декор : Нашите ботанички растителни wallидни отпечатоци имаат 9 различни апстрактни цвеќиња; Овие нерасположени апстрактни цвеќиња потпишуваат уметнички отпечатоци даваат прекрасна, возбудлива и релаксирачка атмосфера; Костуми за украсување на вашиот дом со овие прекрасни постери Она што ќе го добиете : Доаѓа со 9 нерасположени минималистички цвеќиња постери заедно со 40 парчиња лепило лепило точки, лесни за употреба и подготвени за украсување на кое било место, да ви помогнеме да ги забавувате или мотивирате вас или вашите гости. Информации за големината : Секој постер е 8 инчи x 10 инчи (20x25.4cm), доволно голем за да се препознае и лесно да се земат нашите уметнички отпечатоци во рамката за слика за неколку минути (нашите уметнички отпечатоци не содржат рамки за слики). Трајни, водоотпорни : Нашите кујнски постери за украси на wallидови за бања се изработени од тешки картони, а површините се обложени со ламиниран слој за миленичиња за издржлива и долготрајна употреба; Можете да користите пенкало за суво бришење за да напишете неколку зборови на површината и да користите ткиво за да го избришете. Широки апликации : Нашите црни бели растенија wallидни декор можат да се применат во бања, дневна соба, спална соба, кујна, салата, канцеларија, простор за работа, соба за домови и каде и да ви се допаѓа; Овие креативни дизајни за wallидови за бања помагаат да го осветлите вашиот простор и да го направат вашето место гламурозно. Прекрасна wallидна уметност за домашен декор : Нашите ботанички растителни wallидни отпечатоци имаат 9 различни апстрактни цвеќиња; Овие нерасположени апстрактни цвеќиња потпишуваат уметнички отпечатоци даваат прекрасна, возбудлива и релаксирачка атмосфера; Костуми за украсување на вашиот дом со овие прекрасни постери. Она што ќе го добиете : Доаѓа со 9 нерасположени минималистички цвеќиња постери заедно со 40 парчиња лепило лепило точки, лесни за употреба и подготвени за украсување на кое било место, да ви помогнеме да ги забавувате или мотивирате вас или вашите гости. Информации за големината : Секој постер е 8 инчи x 10 инчи (20x25.4cm), доволно голем за да се препознае и лесно да се земат нашите уметнички отпечатоци во рамката за слика за неколку минути (нашите уметнички отпечатоци не содржат рамки за слики). Трајни, водоотпорни : Нашите кујнски постери за украси на wallидови за бања се изработени од тешки картони, а површините се обложени со ламиниран слој за миленичиња за издржлива и долготрајна употреба; Можете да користите пенкало за суво бришење за да напишете неколку зборови на површината и да користите ткиво за да го избришете. Широки апликации : Нашите црни бели растенија wallидни декор можат да се применат во бања, дневна соба, спална соба, кујна, салата, канцеларија, простор за работа, соба за домови и каде и да ви се допаѓа; Овие креативни дизајни за wallидови за бања помагаат да го осветлите вашиот простор и да го направат вашето место гламурозно.

Други карактеристики

Најдобри понуди