.

.

Студената индустрија на „Ступел индустрии“ необична фотографија на животни од добиток, дизајн на Дони Квилен

Студената индустрија на „Ступел индустрии“ необична фотографија на животни од добиток, дизајн на Дони Квилен

DEN 343.20

Количина на стоки
Тековен

Димензии : 15 x 0,5 x 10 инчи Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Направено во САД. Уметничките дела се однесуваат на : крава; Говеда; Животно; Цицач; Лонгхорн; Бик;. Дизајн од Дони Квилен. Stuple Industries обезбедува квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци повеќе од четириесет години. Производите на „Ступел“ се движат од платно wallидна уметност, дрвена wallидна уметност и врамена giclée уметност во најразлични теми, медиуми и големини. Без оглед на стилот, нашата модерна, современа, традиционална или бебешка уметност и украс за дома е направена со најголемо размислување и грижа.

Други карактеристики

Најдобри понуди