.

.

Портрет на Адел Блох-Бауер I-Густав Климт со рачно насликано масло за сликање, уметност во стилот на Југендстил, дама во прекрасен фустан, жена во злато голема уметн?

Портрет на Адел Блох-Бауер I-Густав Климт со рачно насликано масло за сликање, уметност во стилот на Југендстил, дама во прекрасен фустан,

DEN 11199.20

Количина на стоки
Тековен

100% рачно насликано висококвалитетно сликарство на масло на платно од уметник со високо квалитетни бои за нафта Испратете ви дигитална копија преку е -пошта за одобрување пред испорака. Доаѓа нерасположено и непретежно, испорачано валано во цевка. Загарантирано од 45-дневно задоволство и гарантирано 100% задоволство. Можете да нарачате какво било сликарство во која било големина како ваши барања. Свртете ги вашите фотографии во ремек -дела. - Објавената големина е 54,33 x 54,33 инчи, големината на платното е 58,33 x 58,33 инчи. - Дополнителна празна граница од 2 инчи околу работ. - Не се користат техники за печатење или дигитално сликање. - Нема средни луѓе, директно испраќаат до светот. - Во залихите се испраќаат веднаш, обично се испорачуваат за 7 до 21 ден. Зошто да се смирите за печатење на хартија кога можете да додадете софистицираност во вашите простории со високо квалитетно 100% сликање со рачно насликано масло на платно по цена на големо? Нарачајте ја оваа прекрасна сликарска масло денес! Тоа е одличен начин да ги импресионирате пријателите, соседите и клиентите.

Други карактеристики

Најдобри понуди