.

.

Трендови Интернационал Дизни Пиксар автомобили 3 - Постер за групни wallидови, 22.375 „x 34“, Верзија за врамена од Барнвуд

Трендови Интернационал Дизни Пиксар автомобили 3 - Постер за групни wallидови, 22.375 „x 34“, Верзија за врамена од Барнвуд

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Премиум печатениот сатен финиш обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај Рамката за постери е чист и модерен дизајн кој се нуди во најразлични бои за да се прикаже уметноста и да се комплиментира секој декор на просторијата. Лесен постер е 22.375 "x 34" и завршената големина е 24,25 "x 35,75" x . Лесно украсете го секој простор за да создадете совршен декор за забава, спална соба, бања, детска соба, дневна соба, канцеларија, студентски дом и Повеќе. Премиум печатено сатен финиш обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Рамката на постерот е чист и модерен дизајн кој се нуди во најразлични бои за да ја прикаже уметноста и комплиментот за секоја декор во просторијата. Лесен постер е 22.375 "x 34", а завршената големина е 24,25 "x 35,75" x . Лесно украсете го секој простор за да создадете совршен декор за забава, спална соба, бања, детска соба, дневна соба, канцеларија, студентски дом и многу повеќе.

Други карактеристики

Најдобри понуди