.

.

Нанац кинески сликарство рачно насликана дрвена рамка, кинеско сликарство со мастило, домашна дневна соба трпезарија за декорација на wallидови. Може да се обеси на w

Нанац кинески сликарство рачно насликана дрвена рамка, кинеско сликарство со мастило, домашна дневна соба трпезарија за декорација на wallидови.

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Уметничка приказна : Ова сликарство со мастило е наречено „Есенска планинска мангрова“ Има далечни планини, мангрови и долини. Облиг на рибар кој весла брод. Блиските дрвја и камења се уникатни под четката, а целата слика има длабока уметничка концепција. 100% рачно насликани : Сите пејзажи во сликата се внимателно нацртани од кинески сликари, што троши многу енергија и време. Тој е фундаментално различен од обичното печатење и полу-мануелното сликарство и има висока вредност на собирање и уметничка вредност. Применливи сцени : Бидејќи сликарството во пејзажот може да ја разубави домашната околина, е изработено од цврсто дрво, врамено цврсто и прецизно, со цврста хартија и пигментно сликарство со врвен квалитет, така што вашето сликарство со мастило ќе се зачува долго време (не е лесно да се избледи). Ние го прикажуваме процесот на инсталација во приложената слика за да ја направиме вашата инсталација попогодна (и вклучуваме нокти што не се обележуваат). После продажба 100% гаранција за задоволство : Нема причина да се вратите или разменувате во рок од 7 дена, доколку не сте задоволни од стоката по приемот, ќе ви бидат вратени по приемот на поврат, како што е штетата може да контактира со услугата на клиентите за поврат или размена . Уметничка приказна : Ова сликарство со мастило е наречено „Есенска планинска мангрова“. Има далечни планини, мангрови и долини. Облиг на рибар кој весла брод. Блиските дрвја и камења се уникатни под четката, а целата слика има длабока уметничка концепција. 100% рачно насликани : Сите пејзажи во сликата се внимателно нацртани од кинески сликари, што троши многу енергија и време. Тој е фундаментално различен од обичното печатење и полу-мануелното сликарство и има висока вредност на собирање и уметничка вредност. Применливи сцени : Бидејќи сликарството во пејзажот може да ја разубави домашната околина, е изработено од цврсто дрво, врамено цврсто и прецизно, со цврста хартија и пигментно сликарство со врвен квалитет, така што вашето сликарство со мастило ќе се зачува долго време (не е лесно да се избледи).

Други карактеристики

Најдобри понуди