.

.

Gottex женски стандарден ботанички градинарски плоштад врат едно парче

Gottex женски стандарден ботанички градинарски плоштад врат едно парче

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

70% најлон, 30% спандекс Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Прилагодливи ленти. Контрола на стомакот. Готкс е иконски бренд кој нуди софистицирани, резолуција за капење и појавување, драматични корици за современиот потрошувач кој верува во целосен изглед за нејзините ансамбли за пливање.

Други карактеристики

Најдобри понуди