.

.

Lavento Women's v Neck Sports Sports Bra Padded Tookout Yoga Bras Top

Lavento Women's v Neck Sports Sports Bra Padded Tookout Yoga Bras Top

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

80% најлон, 20% спандекс Пријатно-мека и лесна, второ чувство на кожата. V-вратот и U-Back, широки ленти и еластични врзани полите. Широкиот еластичен под -под -опсег нуди привлечна вклопување што останува на место. Вградените чаши ви овозможуваат да го прилагодите обликувањето (вклучени се отстранливи влошки). Дишењето на дишењето на пот, поддржувачко покривање на N, перформанси со ниско триење. Овој спортски градник нуди поддршка што ви е потребна за време на тренингот додека ве прави да изгледате шармантно и привлечно.

Други карактеристики

Најдобри понуди