.

.

Pranaенски лаурел Топ

Pranaенски лаурел Топ

DEN 672.00

Количина на стоки
Тековен

Затворање на патент Затворање на патент. Карактеристики на женската ловоров врвот од прана zip вратот Худи jакард обложена мерино мешавина плетена w / најмногу управување со комбо acquакард и ребра опремена горната, средна должина на колкот 7 "преден патент Отворање со нацрт -спецификации за заштита : ткаенина : 70 полиестер / 30 мерино волна од мерино волна , ребра : 100 полиестер.

Други карактеристики

Најдобри понуди