.

.

Bandier X Искрено ulesулс Медоус градник

Bandier X Искрено ulesулс Медоус градник

DEN 406.40

Количина на стоки
Тековен

87% памук, 13% еластан Повлекување на затворање. Искрено градниот градник ulesулс Медоус нуди удобност и поддршка. Освојувајте сè, од јога до грешки во викендот со целосна контрола. Деталите вклучуваат деликатни детали за молчење, лента со ребрести. Мека измислица дизајнирана за вежби со ниско влијание и лов. Моделот е 5'9 "и носи големина на мали и 2xl. Искрено градниот градник Jулс Медоус нуди утеха и поддршка. Освојувајте сè, од Cross Fit до Викенд, со целосна контрола.

Други карактеристики

Најдобри понуди