.

.

CRZ YOGO Women'sенски PIMA POMA COTTON тренинг со кратки ракави кошули лабави култури на атлетска салата кошула обична исечена маица

CRZ YOGO Women'sенски PIMA POMA COTTON тренинг со кратки ракави кошули лабави култури на атлетска салата кошула обична исечена маица

DEN 384.00

Количина на стоки
Тековен

Обезбедете најудобна спортска облека Создадете позитивен и здрав спортски животен стил. Добредојдовте изненадувања и можности во животот. Четкан за екстремно мека, максимална удобност. Толку лесна, многу нежна компресија. Ултра истегнат за флексибилност и еластична. Екстра долга главна памук, дише и пријателски за кожата. Отпорен на пилинг, кавга и брчки. Помек и измазнет од конвенционалниот памук. Одржување на формата и во боја по миењето. 92% PIMA памук, 8% спандекс. 92% PIMA памук, 8% еластан. Повлечете го затворањето. Супер мека и ткаенина што е пријателска со кожата, лесна и дише за максимална удобност. Опуштено вклопување, исечена должина : седи на половината, пристојно го покрива вашето тело. Класичен висок врат на екипажот, лабавиот дизајн ви овозможува целосен опсег на движење без ограничување. Основни култури со стилот на атлетизност што добро се спарува со вашите панталони со високи половини, хеланки, шорцеви. Наменето за спортови со ниски влијанија, совршено за јога, тренингот, салата и обичниот салон. 92% PIMA памук, 8% еластан.

Други карактеристики

Најдобри понуди