.

.

чевли за трчање TR21 за жени Adidas TR21

чевли за трчање TR21 за жени Adidas TR21

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

60% памук, 40% полиестер Shoesенски инспирирани чевли за секојдневна удобност. Флексибилна удобност : Кожа и текстил Горна нуди издржливост. Пурнана мида : Мидиолето на облакфоам за удобност и супериорно амортизирање. Направено со рециклирана содржина : Направено со серија рециклирани материјали, оваа горната има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ претставува само едно од нашите решенија за да помогне во крајот на пластичниот отпад.

Други карактеристики

Најдобри понуди