.

.

Andongnywell женски тенис здолниште со плетенка голф бадминтон со џебови внатрешни шорцеви атлетски за спортски тренингот

Andongnywell женски тенис здолниште со плетенка голф бадминтон со џебови внатрешни шорцеви атлетски за спортски тренингот

DEN 255.84

Количина на стоки
Тековен

Големина - Ако имате какви било прашања во врска со големината, можете да контактирате со персоналот за услуги на клиентите Andongny Well по е -пошта, и ние ќе избереме соодветна големина за вас Материјали - Тениското здолниште е изработено од висококвалитетни материјали со богати детали. Ова здолниште за голф е дизајнирано од италијански моден дизајнер, инспириран од европски и американски модни елементи. Нашите внимателно избрани ткаенини и генијален дизајн го прават да изгледа елегантно. Се разбира, како спортска облека, женскиот тениски здолниште со високи половини е модерно и издржливо. Карактеристики - Спортското здолниште има два слоја. Првиот слој е надворешно здолниште со вградени флексибилни внатрешни шорцеви. Има тениски џебови и може да носи и предмети како што се мобилни телефони. Обезбедува погодна и безбедна заштита, ја подобрува слободата на движење и нема да се види кога се потете на теренот. Тоа е дише, удобно и ладно во топло време. Повод - прекрасниот и сладок стил го покажува вашиот уникатен личен шарм. Тој е многу погоден за тенис, јога, пешачење, танц, спорт, голф, навивање, училиште, шопинг, туризам, бадминтон, празнична забава, итн., А исто така и за секојдневно носење на слободно време. Перење - може да се измие машина или да се измие со рака. Материјалот е лесно, брзо сушење, без пеглање и не е лесно да се деформира. Големина - Ако имате какви било прашања во врска со големината, можете да контактирате со персоналот за услуги на клиентите Andongny Well по е -пошта, и ние ќе избереме соодветна големина за вас. Материјали - Тениското здолниште е изработено од висококвалитетни материјали со богати детали. Ова здолниште за голф е дизајнирано од италијански моден дизајнер, инспириран од европски и американски модни елементи. Нашите внимателно избрани ткаенини и генијален дизајн го прават да изгледа елегантно. Се разбира, како спортска облека, женскиот тениски здолниште со високи половини е модерно и издржливо. Карактеристики - Спортското здолниште има два слоја. Првиот слој е надворешно здолниште со вградени флексибилни внатрешни шорцеви. Има тениски џебови и може да носи и предмети како што се мобилни телефони. Обезбедува погодна и безбедна заштита, ја подобрува слободата на движење и нема да се види кога се потете на теренот. Тоа е дише, удобно и ладно во топло време. Повод - прекрасниот и сладок стил го покажува вашиот уникатен личен шарм. Тој е многу погоден за тенис, јога, пешачење, танц, спорт, голф, навивање, училиште, шопинг, туризам, бадминтон, празнична забава, итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди