.

.

Wream sweetshirt за жени- цврста капка рамо од рамо зипер на качулка

Wream sweetshirt за жени- цврста капка рамо од рамо зипер на качулка

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Оваа облека е изработена од висококвалитетна ткаенина Погодно за секојдневно носење. Пристигна во рок од 7–15 работни дена по купувањето. Лесно за враќање : Откако ќе аплицирате за враќање, ние ќе ви испратиме етикета за враќање, не треба да плаќате за испорака, само прикачете ја етикетата за да ја испратите, ќе ја вратиме предметот веднаш по приемот на истиот. Бизнис, работа, канцеларија, шопинг, одмор, одмор, одмор, пикник, кантри рок, фестивал, гранд, прослава, свадбен прием и секојдневен секојдневен живот. Носете го за ручек со пријателите или елегантна датум ноќ, ова парче што мора да се носи во многу прилики. Оваа облека е изработена од висококвалитетна ткаенина. Погодно за секојдневно носење. Пристигна во рок од 7–15 работни дена по купувањето. Лесно за враќање : Откако ќе аплицирате за враќање, ние ќе ви испратиме етикета за враќање, не треба да плаќате за испорака, само прикачете ја етикетата за да ја испратите, ќе ја вратиме предметот веднаш по приемот на истиот. Бизнис, работа, канцеларија, шопинг, одмор, одмор, одмор, пикник, кантри рок, фестивал, гранд, прослава, свадбен прием и секојдневен секојдневен живот. Носете го за ручек со пријателите или елегантна датум ноќ, ова парче што мора да се носи во многу прилики.

Други карактеристики

Најдобри понуди