.

.

Тренингот со кратки ракави на Мокивги на врвот на лето лето за вежбање јога вежба за фитнес кошули активна облека

Тренингот со кратки ракави на Мокивги на врвот на лето лето за вежбање јога вежба за фитнес кошули активна облека

DEN 319.84

Количина на стоки
Тековен

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Ткаенина : 95% полиестер, 5% спандекс.Материјална мека истегната лесна влага за дишење на влага за да ве задржи удобно. Повлечете го затворањето. Emsенски кошули со кратки ракави на екипажот на екипажот со блок во боја, ве натера да добиете удобно чувство и модерен изглед. Врвовите на активната облека лабава се вклопуваат мека лесна влага за дишење на влага Брзо сува ткаенина која помага да ве одржува удобно да се излади. Атлетските врвови лесно се вклопуваат со јога панталони, шорцеви, хеланки, каприс, патики. Совршено за јога, салата, спорт, исто така убаво за секојдневно носење. Разновидните обични маички ја комбинираат модната функција и перформансите, покажете ја вашата прекрасна крива и ви даваат максимална слобода за време на тренингот. Грижа : Машинска миење или миење на рацете. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Ткаенина : 95% полиестер, 5% спандекс.Материјална мека истегната лесна влага за дишење на влага за да ве задржи удобно. Повлечете го затворањето. Emsенски кошули со кратки ракави на екипажот на екипажот со блок во боја, ве натера да добиете удобно чувство и модерен изглед. Врвовите на активната облека лабава се вклопуваат мека лесна влага за дишење на влага Брзо сува ткаенина која помага да ве одржува удобно да се излади. Атлетските врвови лесно се вклопуваат со јога панталони, шорцеви, хеланки, каприс, патики.

Други карактеристики

Најдобри понуди