.

.

ZLYC Unisex Симпатична уникатна печатена корпа капа летен рибарски капаче

ZLYC Unisex Симпатична уникатна печатена корпа капа летен рибарски капаче

DEN 255.84

Количина на стоки
Тековен

Памучен полиестер Повлекување на затворање. Само миење на рацете. Големина : обем : 21.5-23,5 инчи / 54,5-59 см; Смир : 1,7 инчи / 4,5 см. Круна : 5 инчи / 13см, Материјал : 100% полиестер. Двострана носење-фасцинална тежина и може да се свитка, лесен за носење и складирање. Хион и практична, дише, заштита од сонце. Лесен и може да се свитка, лесен за носење и складирање. Погоден за мажи и жени разни активности на отворено, како што се одење, патување за пешачење за летна плажа на риболов. Откријте модерни дизајни капа за корпи за жени, девојчиња, мажи и тинејџери. Дојдете во разни бои за да одговараат на вашите облеки на индивидуалноста. Памучен полиестер. Повлекување на затворање. Само миење на рацете. Големина : обем : 21.5-23,5 инчи / 54,5-59 см; Смир : 1,7 инчи / 4,5 см. Круна : 5 инчи / 13см, Материјал : 100% полиестер. Двострана носење-фасцинална тежина и може да се свитка, лесен за носење и складирање.

Други карактеристики

Најдобри понуди