.

.

Uikmnh дами копчиња точки на трепет ракав кратки ракави култури врвови лето исечени плетени кошула со опуштено вклопување

Uikmnh дами копчиња точки на трепет ракав кратки ракави култури врвови лето исечени плетени кошула со опуштено вклопување

DEN 768.00

Количина на стоки
Тековен

95% полиестер, 5% спандекс Еконски пријателски : Користете чисти природни растителни суровини, не користете крзно од животинско потекло. Затворање на копчињата. Само миење на рацете. Карактеристики : врвот на културата, кошула со врат, кошула со ракави за трепет, горната кошула со кратки култури, врвот на културата, кошулата на копчињата, кошулата со јазол, кошулата со кратка должина, кошулата со кратки ракави, мидриф, кошулата на копчињата, кошулата со опуштено вклопување, обична кошула , кошула со точки, летна кошула,. Материјал : полиестер, спандекс, добра еластичност. Неговата еластичност е близу до онаа на волна, а кога се протега за 5%, таа скоро може целосно да се опорави по истовар. Затоа, отпорноста на брчки на полиестерските ткаенини ја надминува онаа на другите ткаенини со влакна. Повод : Погоден за слободно време, работа, дом, канцеларија, забава, вечер, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување, училиште, секој ден. Добро за летно носење. Важна точка : различна облека може да има разлики во големината. Погледнете ја нашата сопствена табела со големина на сликата на производот и изберете ја големината според мерењето на должината на вашата брада/облека. vneck tshirtените жени полна маица колк колци жени без ремен врвови за жени за жени летни породилни врвови за жени црно копче до кошула женска есенска облека за риболов облека за жени крст крст маица невестинска кошула татко татко ден ден маица со маица кошула со долги врвови за жени за жени ниско ниво за жени ниско Исечете ги врвовите на резервоарот за женски камо резервоарот за жени чипка камизола врвови за жени, како што се врвови за завиткување на врвови за жени, за жени, метални облеки за жени.

Други карактеристики

Најдобри понуди