.

.

Womenенски долг тренинг за тренингот на врвови за култури, кој работи со јога за џога, тенок, тенок вклопува супер исечени спортски врвови со активна облека за активна

Womenенски долг тренинг за тренингот на врвови за култури, кој работи со јога за џога, тенок, тенок вклопува супер исечени

DEN 543.84

Количина на стоки
Тековен

88% полиестер, 12% спандекс Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. ✨? 【【【Жени спортски култури врвови】 : Направено од полиестер што е супер мек, лесен, дише, истегнување и пријателски јазик, не е лесен за бледнее, носење или кршење, додава чувство на доверба за вашето носење за време на тренингот или секојдневно носење . ✨ ✨ 【【【【【【【【【【【】】 : со стил на сечење, создава чувство за секси за да изгледате шармантно, типот на качулка, исто така, ве прави да изгледате симпатично и модерен околу толпата; ребрестиот со контурирање на засенчување и беспрекорен дизајн, Што може да ве задржи да се чувствувате удобно и суво и топло за време на тренингот. ✨? ✨ 【Беспрекорна јога трчање со исечена кошула】 : Лесно е да се совпаднете со спортски градници, врвови на резервоарот, кошули, фармерки со високи половини, панталони, хеланки, шорцеви или здолништа, правејќи да изгледате стилски и софистицирано за вашата фитнес за теретана.

Други карактеристики

Најдобри понуди