.

.

Флип флоп за машки чикони чико

Флип флоп за машки чикони чико

DEN 479.84

Количина на стоки
Тековен

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Подложен полиестер мрежи. Ева стапало со контура на специфична лувса. Висока абразија EVA со дизајн на влечење на бранови. Подложен полиестер мрежи. Ева стапало со контура на специфична лувса. Висока абразија EVA со дизајн на влечење на бранови. Лизгајте се во чиловите Flip ™ од Чако. Наменети за NWIND, овие ултра лесни флип-апостолки се совршени обувки за сите начини на релаксација. Конструкцијата Ева значи дека тие лебдат во вода и се меки меки под нозете. Инженерски со контурирана лак-поддршка на Чако, која промовира здраво усогласување, корективните стапала се прифаќаат од АПМА (Американско поддиатриско медицинско здружение) и се чувствуваат фантастично по долго време, пешачење и вежби. Совршено за денови на плажа, пред и по теретана, студиото Јога, пролетна пауза или само виси или само виси покрај базен или пожар.

Други карактеристики

Најдобри понуди