.

.

Обичен џеб за џебови на женски обичен пуловер со долги ракави со долги ракави со поделен фустан со худи со џеб од кенгур

Обичен џеб за џебови на женски обичен пуловер со долги ракави со долги ракави со поделен фустан со худи со џеб од кенгур

DEN 655.84

Количина на стоки
Тековен

70%полиестер/30%памук Повлечете го затворањето. Меки и пријатни материјали : Маицата е изработена од супериорна ткаенина, пријателска за вашата кожа, повеќе удобно да се носи додека ве одржува топло. Фустанот со качулка има доволно затегнување за да ви понуди пријатно искуство со носење. Уникатен дизајн : џемпер со долги ракави за жени/качулка пулвер за жени/фустан со худи -фустани/цврста боја фустани за џемпери/врвови на пулвер со џеб од кенгур/меки врвови за туники за жени/топли повлекувачи со влечење/удобни џемпери за жени/лабава вклопување џемпери за џемпери за џемпери . Обична маичка за жени! Оваа кошула со качулка се одликува со разделен полите, покажува повеќе стилски и уличен стил. Мекиот пуловер има дизајн на џеб од кенгур, чувајте ги рацете топло и доволно за да носите повеќе предмети. Обичниот фустан со качулка со влечење може да се прилагоди сами, додавајќи малку елеганција. Овој дизајн на пулвер за џемпери со лабав стил на вклопување, изгледа повеќе прекрасен и дарежлив. Стилски фустан од качулка! Оваа кошула е совршен избор во женските гардероби. Pulverover доаѓа со следниве бои за да изберете : црна кошула со качулка за жени/вино црвени обични повлекувачи/темно сива џемпер со долги ракави/темно зелени дуксери/бел поделен хули худи/темна фустан од џемпери/сина кенгур џеб на врвови/светло сиви џемпери/светло сиви џемпери Со влечење. Совршено за сите прилики! Облеката со дуксери може да се совпадне со фармерки, хеланки, чизми за да се создаде обичен додека трендовски изглед. Оваа кошула со качулка е шик ставка за секојдневно, датира, забава, работа, празник, дневна и така натаму. Моден стил : Долг ракав/Худи/Сплит Хем/Кенгур џеб/со влечење/цврста боја. Прилики : Овој цветен макси фустан е погоден за многу прилики, како што се забава, свадба, секојдневно, датира, работа, одмор, плажа, итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди