.

.

Wirist Sports Bra, врвови за вежбање за жени, средно влијание на страшни спортови градници за жени со голема поддршка

Wirist Sports Bra, врвови за вежбање за жени, средно влијание на страшни спортови градници за жени со голема поддршка

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

90% најлон, 10% спандекс Само миење на рацете. ★ 【Премиум ткаенина】 : Нашиот производ е изработен од премиум ткаенина која е мазна, еластична, лесна и дише, содржи 90% најлон и 10% спандекс. Тоа е меко, брзо суво и може да ви ја одземе потта (потта нема да се покаже по долг тренинг) за да ве одржува удобно и удобно удобно кога вежбате. Исто така, ткаенината нема да се намали или избледи по миењето. ★ 【Стилски дизајн】 : Стилски дизајн на отворено крст го прави овој градник уникатен стил кој е привлечен. Тоа ќе ја покаже вашата линија на секси назад совршено. Супер мек, широк и еластичен опсег за удобност и движење што ќе ви овозможи да уживате во тонењето во вашите спортски активности без да жртвувате удобност. Willе бидете сјаен фокус кога го носите овој стилски дизајниран спортски градник. ★ 【Отстранлив подлога и средна поддршка】 : Отстранливи чаши за чаши се направени од материјали кои се пријателски на кожата, дизајнот на долгиот ред нуди стабилност и може да обезбеди повеќе дарежлива вклопување за дополнителна мобилност за време на спортските активности. Подложните што не можат да ги видат ви даваат целосна покриеност, но не премногу густи, обезбедуваат безбедност на приватноста. Овој градник има за цел да обезбеди средна поддршка за чашата A/B/C. Тие имаат одделни чаши за градите да ги задржат во место и поширок и истегнат опсег за дополнителна поддршка. ★ 【Мултифункционален градник】 : Совршен градник за јога, теретана, трчање, фитнес, секаков вид тренинг или обична употреба.

Други карактеристики

Најдобри понуди