.

.

Под оклопните женски топлински топлини со високи хеланки

Под оклопните женски топлински топлини со високи хеланки

DEN 449.44

Количина на стоки
Тековен

87% полиестер, 13% еластан Супер светлосна топлина ткаенина дава супериорна покриеност без да ве тежи надолу. Материјални фитили пот и се сушат навистина брзо. Изградбата од 4 пат се движи подобро во секоја насока. Ергономските споеви на Flatlock даваат удобно, chafe бесплатно вклопување. Висок раст на половината за оптимално покритие и поддршка. Супер-лесна ткаенина за топлина дава супериорна покриеност без да ве тежи. Материјални фитили пот и се сушат навистина брзо. Изградбата на 4-насоки се движи подобро во секоја насока. Ергономските споеви на Flat Lock даваат удобно, без chafe без вклопување. Висока половината за оптимално покривање и поддршка. ИНСЕАМ : 28,5 ".

Други карактеристики

Најдобри понуди