.

.

KKMKSHHHG Понтејт Бејзбол капа за жени, прилагодлив гроздобер камионџија измиен тексас тато капа

KKMKSHHHG Понтејт Бејзбол капа за жени, прилагодлив гроздобер камионџија измиен тексас тато капа

DEN 255.84

Количина на стоки
Тековен

100% памук Затворање на тока. Само миење на рацете. Затворање на бејзбол капа на Velcro : Ние го имаме во предвид нашиот оригинален дух дека ја извршуваме целата наша енергија и размислување за да развиеме кул капа за бејзбол што обезбедува супер удобно носење. Со затворањето на Велкро, внатрешниот обем на оваа капа мери приближно 22 инчи, но може да се прилагоди за да се измери насекаде помеѓу 20 и 24 инчи, поставувајќи неколку различни големини на главата. Должината на обликот е приближно 2,75 инчи.2 LB лесна тежина. Ткаенина за дишење - Нашите дизајнери знаат дека неизбежно ќе се поттимеме многу на глупостиот лето или вежбаме активности. Како последица на тоа, ја искористивме памучната ткаенина за капа од коњчиња што е дише и брзо суво, така што потта нема да остане на капа и да ја впие вашата сакана врв на капачето. Кога ветењето ќе дува, ќе ги знаете придобивките донесени од решетката и дизајнот на отворање на грбот. Моден елемент : Овој целосен дизајн на капа може да се подели на три дела : Во предниот дел на капачето, ја изработивме шапката за конска опашка со памучна ткаенина и дизајн на партали, покажувајќи чувство за уникатна мода кон другите; Мешавата крпа во средина ја прави шапката за конска опашка повеќе вентилирана и дише, и покрај тоа е погодно девојките да ја постават својата врзувачка коса бидејќи има голем простор за отворање во задниот дел. Спортска есенцијална : Апсорпцијата на влага и лесната врвца со врв е супер погодна за вежбање. Дали веруваш? Правилно и капаче од сите натпревари ќе ве натера да станете привлечни. Во многу спортски прилики на отворено, како, бејзбол, тенис, голф, кошарка, одбојка, бадминтон, трчање, пешачење, обука, патување, планинарење и возење велосипед, капа за сончање мора да бидете вие ​​и вашите незаменливи избор на вашите партнери. Гаранција за враќање на парите : Знаеме дека ќе ја сакате нашата капа за бејзбол, затоа ако не сте 100% задоволни, ќе ви обезбедиме поврат или бесплатна замена - кое и да сакате. Купете повеќе за вашите пријатели и семејство. Професионален производител : Како креатор и иноватор на дневните додатоци и спортска опрема, ние им служиме на нашите клиенти со кул и внимателни дневни додатоци, како што се шамија за бејзбол и триаголник за маж и жена, и лансиравме серија практични и популарни капачиња за конска опашка и дневни уреди за заштита на кожата. Знаеме дека многу луѓе се подготвени да изберат капа како додатоци за облекување, кои не само што ќе ја заштитат нивната кожа, туку и ќе додадат и специјален зачин во нивниот личен стил на облекување.

Други карактеристики

Најдобри понуди