.

.

Мбета женски јога носат 2-парчиња спортски градник со високи половини беспрекорни дното фитнес сет за џогирање на спортска облека

Мбета женски јога носат 2-парчиња спортски градник со високи половини беспрекорни дното фитнес сет за џогирање на спортска облека

DEN 1129.60

Количина на стоки
Тековен

82,5% полиестер 17,5% спандекс Повлечете го затворањето. Висококвалитетен костум за спортска облека за жени : Cootенски фитнес костум со 2 парчиња јога е изработен од најлон и спандекс, а научната ткаенина има добра еластичност и издржливост на апсорпција. Супер мека ткаенина може да апсорбира влага и пот, да ја намали лепливоста при потење, одржувајте суво и нелепливо за време на вежбање, уживајте во радоста на јогата и вежбањето. Одлична вредност со две парчиња костум : уникатен шарен спортски костум дизајниран за жените да ве натераат да се истакнете кога вежбате. Беспрекорен занаетчиски градски градник со високи хеланки на половината, ширина висока половината со појас со абдомен, преглед на вашата крива, природен облик на рационализиран половината, ве тера да се чувствувате сигурни и поддржувачки за време на тренингот. Безжичен мек спортски градник : Подготвен градник е изработен од влага за губење на лесен сунѓер. Ниту една долна облека за носење за време на вежбање, интразон без отстранлив подлога, не може да поддржува различни чаши, да ја покаже вашата елегантна крива, покрај тоа, широките ленти ве прават поудобно за носење, без притисок на рамото. Хелеги на тренингот со високи половини : женски фитнес хеланки користат модно шиење за да го прошират појасот, што може подобро да ги стомакот јога панталони и да ја обликува контурата на колковите и бутовите.

Други карактеристики

Најдобри понуди