.

.

Клото лесен исмејник на желки на врвовите на култури со долг ракав Обичен основен слој за жени или тинејџери

Клото лесен исмејник на желки на врвовите на култури со долг ракав Обичен основен слој за жени или тинејџери

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

95% рајон, 5% спандекс Повлечете го затворањето. Материјал за миење. Материјал : Рејон+Висок еластичен спандекс. Супер мека, мазна и удобна. Лесна тежина, истегната и никогаш не избледува. Стил : Дизајн со 2,4in исмејувачки јака од желка, вратот може лесно да остане нагоре, но не и гушење. Тенок вклопување на земјоделските култури совршено ги прегрнува вашите кривини. Доволно долго и нема да го покаже вашиот спортски градник кога тренингот. Повод : Овој исмејувачки врвен култура е погоден за носење на отворено, излегување, тренингот/јогата. Исто така, тоа е секси врв за забава или клуб/симпатична кошула како костум на костум во Ноќта на вештерките и стрипот Кон. Предлог за собрание : Овој врв на култура е одличен за положување. Можете да го носите со фармерки, јакна, џемпери и да одговарате со ногата на половината/здолништето. Можете исто така да се носите сами со спортски градник внатре кога тренингот.

Други карактеристики

Најдобри понуди