.

.

Kuaileya 1/4 zip pullover Women Women Women Women Casual V вратот од вратот боја, печатена џемпер со долги ракави, дуксер

Kuaileya 1/4 zip pullover Women Women Women Women Casual V вратот од вратот боја, печатена џемпер со долги ракави, дуксер

DEN 367.68

Количина на стоки
Тековен

Halfените од половина поштенски пуловер Женски обични кошули со долги ракави со долги ракави преголеми со џебни туники врвови половина зип преголеми џемпери со цврста боја, пад на рамената на рамената руно, пулвер 2022 едноставна екипаж, случајна цврста и вратоврска, тенка пулвер, џемпери врвови кошули жени мода мода со лесна шема лесна зимска зиперска патента, обичен обичен дами, џемпери, џемпери, ги прегази женските жени преголеми џемперии, преголеми џемпери, женски преголеми џемпери Лос Анџелес Калифорнија екипаж обичен лабав пулвер врвови женски плус големина во боја, џемпер, преголеми врвови на вратот на вратот. Совети : Проверете ја табелата со големина пред да поставите нарачка. Тоа е големина, не. Како лабава вклопување, земете големина или две. Машинско миење или миење на рацете. 【Уникатен дизајн】 Дизајнот на кошулата за печатење е едноставен и елегантен. 【Совпаѓање】 Носете го овој едноставен и уникатен врв со фармерки, шорцеви или хеланки за обичен стил. Погодна сезона : Пролет, лето, есен и зима. 【Прилики】 Рекреација, секојдневно носење, работа, спорт, погоден за секојдневно носење, дом, работа, одмор. 【Материјал】 Мешавина од памук, супер мека, удобна и дише, полна со еластичност.

Други карактеристики

Најдобри понуди