.

.

Bmisegm женски халтер лето лето-облечен фустан исечен вграден клуб смена фустан, запрена вратот мини фустан без ракави монохроматски фустан

Bmisegm женски халтер лето лето-облечен фустан исечен вграден клуб смена фустан, запрена вратот мини фустан без ракави монохроматски

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

86% полиестер, 14% рајон Еконски пријателски : Користете чисти природни растителни суровини, не користете крзно од животинско потекло. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Карактеристики : летен фустан, директен фустан, клупски фустан, мини фустан фустан, фустан без ракави, фустан со вратот, секси фустан, вграден клупски фустан, вграден фустан, повлекување фустан, редовен фустан, фустан со молив, фустан за зачувување, мини фустан, исечен- надвор фустан, обичен фустан ,. Материјал : Полиестер, отпорен на влага, полиестер е помалку засегнат од влага, полесно за складирање на полиестерска облека и полиестерски ткаенини. Повод : Погоден за слободно време, работа, дом, канцеларија, забава, вечер, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување, училиште, секој ден. Добро за летно носење. Важна точка : различна облека може да има разлики во големината. Погледнете ја нашата сопствена табела со големина на сликата на производот и изберете ја големината според мерењето на должината на вашата брада/облека.

Други карактеристики

Најдобри понуди