.

.

Мртви Рајзинг 3 Апокалипса За Xbox еден оценет М-Зрели

Мртви Рајзинг 3 Апокалипса За Xbox еден оценет М-Зрели

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

За Xbox One Номинална М-Зрели. Одликувајќи се со крајната игра со зомби со отворен свет, четири пакети со содржини за преземање и дигитална ставка за бонус, Изданието Апокалипса е дефинитивно искуство Со Мртво Издигнување 3. Здружете се со други преживеани за да го истражите градот Лос Пердидос, да ја играте целата дополнителна содржина на кампањата и да уживате во неколку возбудливи часови убиство на зомби, сето тоа со извонредна вредност. Добредојдовте Во Апокалипсата!.

Други карактеристики

Најдобри понуди