.

.

Г-дин Т и Т-Сила #1 ФН; Сега стрип | Нил Адамс

Г-дин Т и Т-Сила 1 ФН; Сега стрип | Нил Адамс

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Напишано Од Нил Адамс, Питер Стоун Илустрирано Од Нил Адамс. Точка : Г-Дин т и Т-Сила #1 (со картичка) Издавач : Сега Покритие Уметник : Нил Адамс Писател : Нил Адамс, Питер Стоун Уметник : Нил Адамс Белешки : во полибаг со картичка оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Други карактеристики

Најдобри понуди