.

.

ВО БОГА ВЕРУВАМЕ ' 80 ФИЛМСКА ПРИКАЗНА УМЕТНОСТ АЛДАНА МАРТИ ФЕЛДМАН МНОГУ ОД 11 СТРАНИЦИ

ВО БОГА ВЕРУВАМЕ ' 80 ФИЛМСКА ПРИКАЗНА УМЕТНОСТ АЛДАНА МАРТИ ФЕЛДМАН МНОГУ ОД 11 СТРАНИЦИ

DEN 1518.40

Количина на стоки
Тековен

Поп-Арт Планета објавува и дистрибуира уметност од 2001 година Пребарајте ја нашата нова и гроздобер уметност. Над 2000 огласи на . Точни И сигурни Автентикации и истиот ден превозот. Потрошете 100 долари и добијте бесплатна испорака!. Во Бога Ние Веруваме 1980 Филм Оригинална Приказна Артлот на 11 страниоригинални Цртежи Од Карл Алданамери приближно 8. 5 "х 11" гледате на многу 11 рачно нацртани страници со приказни од комедискиот филм" Во Бога Што Го Веруваме " од 1980 година во кој глумат Марти Фелдман, Anи Кауфман, Ричард Прајор, Питер Бојл и Луиз ласер. Страниците се оригинални цртежи на уметникот Карл Алдана Овие страници се неверојатно парче филмска историја Доаѓа со Сертификат За Автентичност ВЕ МОЛИМЕ запомнете : фотографиите погоре се точните парчиња што ќе ги добиете. Ве молиме проверете ги фотографиите за состојба. Ова е продукциска уметност со која се постапува за време на процесот на снимање на филмот. Може да покаже знаци на абење на рабовите, вклучувајќи аголни прстени, набори, мали солзи или промена на бојата. Ве молиме погледнете ги фотографиите за состојбата на парчето. ФИЛМСКИОТ ПОСТЕР ПРИКАЖАН ПОГОРЕ НЕ Е ВКЛУЧЕН НА АУКЦИЈАТА. Тоа Е За РЕФЕРЕНТНИ ЦЕЛИ Само Филмски Информации : Во Бога, Ние Веруваме е комедија филм во кој глумат Марти Фелдман ,dyи Кауфман, Луиз Ласер и Питер Бојл. Гризечка религиозна сатира, исто така беше продуцирана, режирана и ко-напишана Од Марти Фелдман.

Други карактеристики

Најдобри понуди