.

.

Радиспед 3 Реда Радијатор Покровот Реле За Форд Модел Тежок Л4 ГАС 1928-1929

Радиспед 3 Реда Радијатор Покровот Реле За Форд Модел Тежок Л4 ГАС 1928-1929

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Материјал-Алуминиум - сите наши производи се изработени од најдобрите материјали и напредна техника на производство за подобрување на перформансите на ладењето Големина на јадрото - 19,5" х 18,5" - ПЛЗ проверете ја големината пред да ја купите. Фитмент-За Форд Модел Тежок 3,3 Л Л4 ГАС 1928-1929-силно препорачав да ја проверите опремата пред да ја купите. Ниска цена! Бесплатен превозот! Вашата ставка ќе биде испорачана во 3-5 работен ден. Гаранција-5 ГОДИНИ-ве Молиме испратете ни е-пошта доколку има проблем со вашата ставка! Ако не сте задоволни со производот, ние ќе ви вратиме што е можно поскоро!. Фитмент За Форд Модел Тешки 3.3 Л Л4 ГАС 1928 1929 Оваа Големина На Радијаторот Материјал : Целосна Алуминиум Високи Перформанси Трки Спецификации. 3-Ред На цевки Основни Трки Дизајн Основни Големина : 19.5" Преголеми : 26 "х 21.7" Влез : 2 "Излез : 1.7" Цпу Машински Полнење Вратот И Капа Ве Молиме Проверете Ја Големината пред Да Ја Купите! Спецификација на вентилаторот : Дијаметар : 16 " (Сечило До Сечило) Број На Сечила : 10 парчиња Максимален Вентилатор CFM(Кубни Стапки Во Минута) : 3.

Други карактеристики

  :

Најдобри понуди