.

.

МБРП С5088АЛ ал 3 Еднострана Мачка Назад

МБРП С5088АЛ ал 3 Еднострана Мачка Назад

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Димензии на пакетот : 38,1 л х 121,9 Ч х 41,9 В (сантиметри) Произведено Во Канада. Тежина на пакетот : 50 килограми. Изграден од тежок алуминизиран челик нашите издувни системи За изведба На Серијата Инсталери нудат вредност без да се загрози квалитетот вграден во секоја компонента. Додека шевовите се главна точка на ' рѓа со некои буџетски системи, нашата целосно запечатена цевка додава години на вашиот систем. Изграден на истите спецификации како и нашиот врв На Линијата Про Серија ние ја поддржуваме оваа линија со водечка индустрија 3 Година Гаранција. Изградени за Извршување на издувните системи за перформанси НА МБРП се изградени за извршување. Дизајниран да го зголеми протокот на издувни гасови и да ги минимизира температурите на издувните гасови вашиот камион ќе користи помалку гас, ќе трае подолго и ќе работи подобро. Секој систем што го продаваме е изграден според најточните стандарди во индустријата. Дино Ги Докажа вашите перформанси на мбрп издувниот систем за гас претрпе безброј часови на нашиот внатрешен Диномометар НА Шасијата МУСТАНГ 1100 AD-SE, Стотици милји на пат и патека и бројни измени и модификации за да го извлечете максимумот од вашиот камион. Од дизајнот на пригушувачот специфичен за возилото до целосно свиткана цевка со мандрела до минимални агли на степенот на свиткување, вашиот систем ЗА перформанси НА MBRP брзо се издувува. Издувниот систем за перформанси НА МБРП е почетна точка за добивање најмногу од доводите за ладен воздух, програмери, модули и преземачи.

Други карактеристики

Најдобри понуди