.

.

Uuyyeo 25 парчиња црна пластична безбедност нос DIY кучиња нос занаетчиски нос за кукли за кукли за животни

Uuyyeo 25 парчиња црна пластична безбедност нос DIY кучиња нос занаетчиски нос за кукли за кукли за животни

DEN 127.84

Количина на стоки
Тековен

Материјал : пластика Големина : 20мм, 25мм. Количина : 25 компјутери. Овие додатоци за играчки носеви се погодни за сите прекрасни рачно изработени кукли, како кучиња, мечиња, кукли, кадифен животни, итн. Тие се издржливи и безбедни, одлични за правење играчки за кукли DIY. Материјал : пластика. Големина : 20мм, 25мм. Количина : 25 компјутери. Овие додатоци за играчки носеви се погодни за сите прекрасни рачно изработени кукли, како кучиња, мечиња, кукли, кадифен животни, итн. Тие се издржливи и безбедни, одлични за правење играчки за кукли DIY.

Други карактеристики

Најдобри понуди