.

.

Blmiede Silica гел торта 12 различни цветни обрасци Силика гел Месечина торта мувла DIY рачен сапун мирис мириз

Blmiede Silica гел торта 12 различни цветни обрасци Силика гел Месечина торта мувла DIY рачен сапун мирис мириз

DEN 71.68

Количина на стоки
Тековен

Лесно за чистење Не грижете се за чистење. Нелепливо, лесно се олупи и чиста. Совршена работа и магично чувство : е многу лесен за употреба, дури и децата можат да го направат тоа лесно, совршено за DIY со целото семејство, вие и вашите деца ќе се забавувате. Широк спектар на апликации : Овие калапи се ваш добар избор за правење слатко чоколадо, мраз, мраз коцки, бонбони, чизкејк, декорација на торта, сапун, свеќи, восок, итн., Ви донесува добро. Совршено за печење за претстојните настани или забави, како што се Нови години, родендени на Марди Грас, Денот на вineубените, Велигден, итн. Силиконски чаша калап] изработен од силиконски материјал, еднократно,. Да се ​​користат во печки, микробранови, фрижидери. Лесно за чистење. Не грижете се за чистење. Нелепливо, лесно се олупи и чиста. Совршена работа и магично чувство : е многу лесен за употреба, дури и децата можат да го направат тоа лесно, совршено за DIY со целото семејство, вие и вашите деца ќе се забавувате. Широк спектар на апликации : Овие калапи се ваш добар избор за правење слатко чоколадо, мраз, мраз коцки, бонбони, чизкејк, декорација на торта, сапун, свеќи, восок, итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди