.

.

100 мини скелети остава гума дрво природна боја за занаетчиска картичка занаетчиска свадба

100 мини скелети остава гума дрво природна боја за занаетчиска картичка занаетчиска свадба

DEN 143.68

Количина на стоки
Тековен

Материјал : Лисја на скелети изработени од гумени дрвја Боја : (Бојата е како што се гледа на фотографијата. Износ : 100 компјутери. Скелетот ги остава овие се вистински лисја. Ве молиме, разберете, природата на лисјата е со нееднаква големина, лисјата се широки, долги, малку различни. Материјал : Лисја на скелети изработени од гумени дрвја. Боја : (Бојата е како што се гледа на фотографијата. Износ : 100 компјутери. Скелетот ги остава овие се вистински лисја. Ве молиме, разберете, природата на лисјата е со нееднаква големина, лисјата се широки, долги, малку различни. Лисјата на скелети изработени од гумени дрвја природна боја на Тајланд, трајни и подготвени за картички, додавајќи на услуги, украси, завиткување на подароци, колаж, правење хартија, печат на хартија и многу повеќе. Можете да уживате да го правите тоа сами. (DIY) Овој материјал е совршен за да оставите впечаток за луѓето специјални за вас.

Други карактеристики

Најдобри понуди